ANGELA : « Мій успіх - це я і мої дії »

Вважаю, що популярність артиста - це не кількість переглядів на Youtube чи відгуків під відео. Популярність - це повні зали, аншлаги. В Україні є багато проектів музичних, талановитих артистів, які збирають повні зали без ротацій кліпів на музичних каналах.

 

 

Angela – модель з України, яка стала відомою співачкою в Туреччині завдяки її концертному шоу «Angela Show». У своєму інтерв’ю для нашого видання  Angela розповіла про те,як розпочинала свою модельну кар’єру, історію вибору свого псевдоніму, про перші прем’єри пісень у Нью-Йорку, про «Angela Show» і знайомство зі своїм менеджером. Нам відомо, що Angela є переможницею  багатьох міжнародних конкурсів краси а також теле ведучою таких міжнародних заходів як « Paris Fashion Week», « Milan Fashion Week». У вересні закінчився тур співачки з програмою «Angela Show» по семи  містам Бельгії. Багато хто не вірив в успіх української дівчини в багатьох країнах. Але наполегливій, тендітній, талановитій дівчині Angela вдалося голосно заявити про себе не лише, як про успішну модель, але і як про співачку чиї пісні займають верхні рядки у TOP чартах на iTunes / USA/.

 

- В пресі можна прочитати, що  AngelA – це сценічне ім’я. Чому саме такий псевдонім Ви обрали?

 

Я підписала контракт з міжнародним модельним агентством, завдяки якому стала рекламним обличчям дорогих брендів, а також fashion моделлю. Модельним бізнесом почала цікавитись ще тоді, коли навчалась у вищому навчальному закладі.Дуже люблю красу, витонченість і простоту, добре розуміюсь  в дизайнерських речах.

У Мілані кілька разів на рік беру участь у міжнародному заході «Тижні моди в Мілані».На одному з показів я вперше побачила, що моделі Victoria Secret  перед показом  колекцій купальників одягають крила ангела, виходять на подіум. Це виглядає дуже вражаюче. Дуже красиво, коли на моделі купальник і високі білі крила. А коли менеджер турецької продюсерської компанії сказав мені, що я іще добре співаю і у мене ангельський голос і ангельська модельна зовнішність - подумала,  а чому б не вибрати собі сценічне ім’я Angela .

 

- Яка публіка Вам подобається: українська чи зарубіжна?

 

Перед якою публікою виступати – для мене немає ніякого значення. За останні два роки я побувала в багатьох країнах і маю деякі порівняння. Насамперед – це  залежить від професіоналізму  артиста. Якщо артист любить свою публіку, дарує свої емоції - публіка приходить на концерти знову і знову. Українські шанувальники не так активно себе ведуть на моїх концертах, як шанувальники з інших країн. Наприклад, на моїх концертах в США мої шанувальники рвуть на собі майки, освідчуються в коханні, переслідують або хочуть зі мною одружитися. Українські шанувальники скромніші: дарують квіти, просять нових пісень, кліпів. Мені завжди приємно виступати перед усіма своїми прихильниками. І усе, що я роблю для них - з любов'ю.

 

 

- Аngela, розкажіть про свій шлях на музичний олімп  ? З чого усе почалось?

 

В Туреччині на подіумі заспівала пісню турецькою мовою, адже забула слова,які мала сказати про колекцію одягу. На показі був менеджер, який шукав моделей для зйомок в кліпі свого турецького артиста. Він звернув увагу на мене, запропонував співпрацю - роботу співачки в їх продюсерському центрі. Всім також запам'ятався мій сценічний образ – білий купальник  з білими крилами ангела. Після показу до мене підходили і просили автограф, дякували за виступ. З того моменту почала більше приділяти уваги вивченню турецької мови. Переїхала жити до Туреччини. Я мріяла бути співачкою ще з дитинства і думала, що моя мрія здійсниться в Україні. Але серйозних успіхів в Україні мені не вдалося досягти. У мене не було професійної команди, досвідченого музичного менеджера. Я все робила сама. Займатися модельною кар'єрою мені було на багато легше - я підписала контракт з декількома модельними агентствами. Тільки в Туреччині мені вдалося стати співачкою завдяки підтримці мого турецького продюсера, який купив турецькі пісні і допоміг зі зйомками кліпів. Перші мої концерти були в Анталії, Стамбулі і в інших містах Туреччини.

 

- Деякий час ви жили у Нью-Йорку. На яких радіостанціях в Нью-Йорку Ви зробили свої перші прем’єри пісень?

 

- Пам’ятаю, що це було  20 липня в прямому ефірі «Rusa Radio» (Нью-Йорк). Я заспівала кілька своїх пісень і відповіла на запитання радіослухачів. Радіостанція «Rusa Radio»  веде мовлення в великих містах США російською мовою. Організатори туру «Angela Show» по містах Америки вирішили зробити мені приємний сюрприз – перед моїм виступом в Нью-Йорку повідомили, що з радістю будуть чекати мене в студії Rusa Radio. Мої пісні відразу змогли почути усі слухачі  Rusa FM (Нью-Йорк -105.1 FM; Філадельфія – 102.1 FM, Маямі – 103.5 FM).

 

- Яку б Ви пораду дала музикантам, які тільки почали торувати свій шлях на музичний олімп?

 

- В першу чергу – думати про творчість,  а не про гроші. А гроші завжди знайдуться,якщо ви професіонал. Як такої одної поради у мене немає. Все залежить від самої людини, а не від обставин, на які часто скаржаться скоріше за все невдахи. Треба бути цілеспрямованим і вміти не «ламатися» через життєві обставини. Якщо Вам сказали «ні», тоді треба щось змінити і ще раз спробувати. А ще треба щось робити. Не тільки говорити, а робити. Мій успіх - це я і мої дії. Дійте, багато раз пробуйте і не кажіть, що це неможливо. І у Вас все вийде.

 

-  У вашому репертуарі пісні на трьох мовах. Чому Ви не співаєте на рідній мові?

 

У 2014 році і раніше українським пісням було важко попасти в ефіри українських радіостанцій.

«Не форматом» мої пісні були для багатьох комерційних радіостанцій України, проте в інших країнах мої пісні ставили в ефір. Досить багато років не могла зрозуміти ,чому в  Україні пісня російською мовою була «форматом» , а українська - ні. Тому я почала писати і співати пісні російською мовою. Завдяки радіостанціям  мої російські пісні «Необьяснимые», «Я буду рядом» стали хітами. Пісні на турецькій мові купив мій перший продюсер. Ці пісні співаю тільки в Туреччині. Є ще пісні англійською мовою, які я з радістю виконую на своїх концертах в США. Кілька російських пісень мають свої англомовні версії, які з часом стали популярнішими, ніж оригінал. Наприклад, пісня «Black and white» - англійська версія пісні «Не знаю». 

 

 - Зараз є багато талановитих авторів, композиторів, які продають свої пісні відомим артистам. Чи не думали Ви продавати свої пісні?

 

На спочатку своєї музичної кар’єри думала продавати свої пісні. Оскільки ще не було багато пісень та я не пропонувала себе як автор пісень -  свої пісні залишила для себе. Є артисти, які заробляють на продажі пісень і за рахунок цього живуть. Вони пишуть спеціально на продаж, але це не завжди хіти. Я пишу для себе і дуже мало - і ці пісні стають моїми хітами. Останній рік я купую пісні  американських авторів так як них рівень майстерності на багато вищий ніж мій та й українських авторів також. Ніколи не ставила собі за мету заробляти на продажі пісень. У мене хороші заробітки в модельному бізнесі. Всі зароблені кошти я інвестую у свій музичний проект, а точніше - в концертне шоу «Angela Show».

 

- «Angela Show» - це назва концертного туру чи  це шоу?

 

-  «Angela Show» - це якраз є шоу, де кожен раз ми презентуємо  нові образи, пісні, трюки і завжди щось нове в хореографії. Намагаємося не повторюватись , тому «Angela Show» для кожної країни має свої відмінності. У шоу «Angela Show» не беруть участі музиканти з тієї причини, що усе  місце на сцені віддаємо нашому балету для виконання трюків. На кожне своє  шоу  завжди одягаю крила ангела, які дуже габаритні. З ними незручно рухатися на сцені , а тим більше, якщо я на каблуках - шнурів на сцені не повинно бути.

 

- Як ви познайомилися зі своїм менеджером?

- Через соціальну мережу Вконтакте. Мені він написав, що хотів би займатись моїм менеджментом. І коли я йому запропонувала просувати «Angela Show» - на диво, він погодився. На той момент проекту шоу «Angela Show» не було навіть  на папері. Я разом зі своєю подругою стилістом розказали йому про ідею створення такого шоу, де можна було б просувати мої пісні та нові образи. Оскільки мій менеджер – людина з великим досвідом в шоу-бізнесі, то нам це вдалось реалізувати впродовж року. Після того я  розлучилася зі своїм турецьким продюсером і повернулась в Україну для участі у своєму шоу.

 

- Український шоу бізнес - це дороге захоплення. Чи завжди від сум витрачених грошей залежить популярність артиста?

 

Дивлячись, що ви маєте на увазі під словом «популярність». Якщо розглядати артиста, як комерційний продюсерський проект - то швидше я б сказала «так». Але є інші важливі моменти - особистість, харизма артиста. Якщо людина талановита і знає, як продати свою творчість – такому артисту  немає ціни. Такі артисти піднімаються на музичний олімп без продюсерів.

Вважаю, що популярність  артиста - це  не кількість переглядів на Youtube чи відгуків під відео. Популярність - це повні зали, аншлаги. В Україні є багато проектів музичних, талановитих артистів, які збирають повні зали без ротацій кліпів на музичних каналах.

Наприклад, я збираю повні зали в Америці завдяки своєму шоу «Angela Show». При цьому жоден мій кліп Ви не побачите на музичних каналах України.

 

- Чого б Ви хотіли побажати нашим читачам?

- Здоров’я,терпіння, реалізації задуманого, успіху в усьому. Бажаю знайти таку роботу, яка б приносила Вам не тільки фінансову стабільність,але і моральне задоволення. Щоб Ви частіше посміхалися і жили  кожен день не дарма. Для цього потрібно займатися улюбленою справою та вірити у свій успіх.

 

Спілкувався : Віталій Шуляр

Поделиться: Facebook